Volkswagen Tiguan 2018

Në Shitje

No: 0200954415

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180000 km

No: 0200954415

Volkswagen Tiguan 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

- R- Line - Park Pilot - Navigacion - Sistemi Start/Stop - Drita LED - Pasqyre Kendi i vdekjes - Line Assist - Njohja e shenjave të komunikacionit - klimatronic - Goma te reja - Xhamat e zi nga prodhuesi

Me Histori të Serviseve 

Sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove! 

Me garanci ne KM dhe aksidente

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

Nr. tel: 045 880 880

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00