Volkswagen Tiguan 2018

Në Shitje

No: 0274322388

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0274322388

Volkswagen Tiguan 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data7/8/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Nr tel 049-160-160

Tiguan 2.0 hughline automatik 190ps 4 mottion

Full opsione 2018

Me dogan

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00