Volkswagen Tiguan 2018

Në Shitje

No: 4214617706

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

207265 km

No: 4214617706

Volkswagen Tiguan 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

207265

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km207265
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

TIGUAN 2.0TDI 4MOTION HLBMT - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 207265 •

Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0TDI - 150 PS / 110 KW

Viti 21.12.2017 ~ Modeli 2018

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm

• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar

• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; - ECO - NORMAL - SPORT - INDIVIDUAL - OFFROAD

• Sistem të klimës multifunksionale & Digjitale funksional

• Timon multifunksional me airosje dhe me mundësi ndërrimi manual të shpejtësive të ndërruesit automatik

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem të asistimeve gjatë vozitjes Line & Front Assist

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton dhe memorie

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Sistem asistimi funksional “AUTO HOLD”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksionale

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Gjamat Elektronik & me ngrohës

• Senzora parkingu para dhe pas

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00