Volkswagen Tiguan 2018

Në Shitje

No: 5234869638

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

162000 km

No: 5234869638

Volkswagen Tiguan 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

162000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km162000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Tiguan 2.0 TDI R-Line 4Motion 140 Kw 190 Ps VITI 2018 Km: 162.000 TEL. +383 44 384 202 ????????

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00