Volkswagen Tiguan 2018

Në Shitje

No: 8035254239

€ 16,400.00

Prishtinë, Kosovo

150000 km

No: 8035254239

Volkswagen Tiguan 2018

Në shitje
€ 16,400.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

150000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data6/27/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km150000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Vetura eshte pa dogane ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,400.00