Volkswagen Tiguan 2019

Në Shitje

No: 0214301334

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0214301334

Volkswagen Tiguan 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/4/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion DSG Automatic 2X R Line

Viti Prodhimit 2019

I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishtinë 

+38345345700 

+38246777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00