Volkswagen Tiguan 2019

Në Shitje

No: 3248697989

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

147000 km

No: 3248697989

Volkswagen Tiguan 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

147000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/24/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km147000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI DSG R-LINE 4MOTION

KILOMETRA:147,000

VITI: 2019

190PS

+383 44 434 315 +383 44 799 795

 Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00