Volkswagen Tiguan 2019

Në Shitje

No: 4252591723

€ 26,900.00

Prishtinë, Kosovo

140000 km

No: 4252591723

Volkswagen Tiguan 2019

Në shitje
€ 26,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Motorri (cc)1968
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi

VW TIGUAN JOIN 2.0 TDI 2019, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * Viti i prodhimit 2019 * DTR + Lane -Asisstent (Nuk Lejon daljen nga vijat e Bardha Te rruges) * Front Assist (Mbahet distanca me veturen para) * NAVIGACION MAXI (Navigationssystem Professional) * Dritat Para XENON dhe BIXENON * Senzora Parkingu Para dhe Mrapa * Karrika RECARO (Sport) * KLIMATRONIC * Drita Mrapa LED * Komanda ne Vallon * StarStop System * Auto Hold System * Pasqyret me nxemje * Pedale në çelik inox * Trupi galvanizuar (Nuk Ndryshket) * Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini * Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas * Kontrolli i Klimes Mrapa * ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme * Drejtues progresiv: përshtatja e devijimit të drejtimit në situatën e ngasjes * Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese * Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme * Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves * Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme * Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm Autosalloni Ylberi tel:044 773 659 045 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 26,900.00