Volkswagen Tiguan 2019

Në Shitje

No: 5225876863

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 5225876863

Volkswagen Tiguan 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VW TIGUAN HIGHLINE 2019 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR.

2.0 Automatik 110 Kw / 150Ps Viti 13.09.2019 Km 202 000 Ekran digital Ulset highline Senzora Star Stop Auto Hold Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00