Volkswagen Tiguan 2019

Në Shitje

No: 8212782589

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

194452 km

No: 8212782589

Volkswagen Tiguan 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

194452

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

240

Data5/21/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km194452
Fuqia (ps)240
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VOLKSWAGEN TIGUAN 
R-LINE
2.0TDI
240Hp
4MOTION 
DSG
PANO
194452 km
Viti 2019
 
+383 44 400 005
+383 44 122 089
 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00