Volkswagen Tiguan 2019

Në Shitje

No: 9905488901

€ 19,900.00

Podujevë, Kosovo

No: 9905488901

Volkswagen Tiguan 2019

Në shitje
€ 19,900.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/20/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

TIGUAN 2.0 DSG

Viti 2019 me Dogan

Ndrrim i mundshem

Kilometra te garantuara!

SUPER GJENDJE

 

Vetura Posedon: Navi t’ri,Distronic,Navi me Harta te Reja,Lane Assist ,Side Assist,Emergency Stop,Park Assist,Parking Pilot,Senzora 360Shkall,Bluetooth/Usb/Aux,Tempomat,Auto Hold,Timon MultiFunksional Full Ekstra

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,900.00