Volkswagen Tiguan 2020

Në Shitje

No: 8960659545

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

199000 km

No: 8960659545

Volkswagen Tiguan 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

199000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km199000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraKaltërt

WV Tiguan

Automatik

Fuqia 2.0 110 kw 150 ps

i doganuar

km 199000

045 880 880

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00