Volkswagen Tiguan 2021

Në Shitje

No: 1136034121

€ 27,800.00

Prishtinë, Kosovo

174000 km

No: 1136034121

Volkswagen Tiguan 2021

Në shitje
€ 27,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

174000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/8/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km174000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1968.0
NgjyraHiri
  • Ngasja

    Shtatë-Shpejtësi, Start/Stop, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Cruise Control

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike, Xham i Perparem / Panoram, Felga Alumini

???? ???????????? ??.?? ?????? ?????? ???????? ????.??????€ ???? ????????????¨ !! VITI: 2021 KM 174.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,800.00