Volkswagen Tiguan 2021

Në Shitje

No: 3560915310

€ 35,800.00

Ferizaj, Kosovo

122000 km

No: 3560915310

Volkswagen Tiguan 2021

Në shitje
€ 35,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

122000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/20/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km122000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Tiguan 2.0

Diesel

Automatik

2021 4-Motion

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 35,800.00