Volkswagen Touareg 2019

Në Shitje

No: 8664779061

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

167000 km

No: 8664779061

Volkswagen Touareg 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

167000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

286

Data6/3/2024
BrandVolkswagen
SerialTouareg
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km167000
Fuqia (ps)286
Motorri (cc)3.0
NgjyraAri

Touareg 3.0 tdi

286 hp

4 motion

2019

Km 167000

Shitje për eksport ( Sale for export opportunity )

 

Për më shum informacione na kontaktoni në:

045 777 027

044 671 846

 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00