Volkswagen Touareg 2020

Në Shitje

No: 1566781818

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

56000 km

No: 1566781818

Volkswagen Touareg 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

56000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/5/2024
BrandVolkswagen
SerialTouareg
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km56000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

Nr tel 049-160-160

Toureg R_line 3.0 4 motion panoram kamera lled full extra

Viti 2020

Kilometra 56000

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00