Volkswagen Touran 2018

Në Shitje

No: 9549813486

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

198000 km

No: 9549813486

Volkswagen Touran 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

198000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

110

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialTouran
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km198000
Fuqia (ps)110
Motorri (cc)2.00
NgjyraZezë

WV Touran 2.0 Automatik

i doganuar km 198000

viti 2018 kw 110 HP 150 

Nr. tel: 045 880 880

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00