Volkswagen Touran 2019

Në Shitje

No: 0446142021

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

175000 km

No: 0446142021

Volkswagen Touran 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

175000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data7/4/2024
BrandVolkswagen
SerialTouran
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km175000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VW Touran 2.0 TDI DSG Automatic 7 Ulse Viti Prodhimit 2019 Km 17500

I Doganuar 

+383 45 345 700 

+383 46 777 776

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com

Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident

Garancion në KM

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00