Volvo V40 2015

Në Shitje

No: 7746569568

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

264283 km

No: 7746569568

Volvo V40 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

264283

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data7/4/2024
BrandVolvo
SerialV40
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km264283
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1600.0
NgjyraKaltërt

VOLVO V40 D2 1.6D “POWERSHIFT MOMENTUM” Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “

Vetura eshte e sapo Doganuar në Kosovë 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 264283 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e veture¨s jane¨: Ccm: 1.6D - 115 PS / 84 KW Viti 11.03.2015 ~ Modeli 2016 Disa nga karakteristikat e veturës janë: • Nde¨rruesi i shpejte¨sive: Automatik • Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa • Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri • Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit • Gjamat ©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës • Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon • Senzora parkingu para dhe pas funksinal • Sistem të ulseve me ngrohje & me buton • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” • Sistem të senzorit të shiut funksional • Klimë multifunksionale & Digjitale • Sistem të lidhjes Telefon-Veturë • Fulle Asistime në vija të bardha • Ulëse me Ngrohje & me Buton Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”,”BKT"

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00