Volvo V40 2015

Në Shitje

No: 7789227892

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

237173 km

No: 7789227892

Volvo V40 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

237173

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data5/29/2024
BrandVolvo
SerialV40
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km237173
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

VOLVO V40 D2 2.0D - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 237173 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0 - 115 PS / 88 KW

Viti 18.08.2015 ~ Modeli 2016

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Fulle Asistime në vija të bardha

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00