Volvo XC40 2019

Në Shitje

No: 8292132351

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 8292132351

Volvo XC40 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/27/2024
BrandVolvo
SerialXC40
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Volvo Xc40 d4 2.0D

190 ps awd

GEARTRONIC

Momentum pro viti 2019 me dogan

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00