Volvo XC60 2018

Në Shitje

No: 8259696083

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 8259696083

Volvo XC60 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2400

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/28/2023
BrandVolvo
SerialXC60
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2400
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop, Timon me Ngrohje, Timon Elektrik, Cruise Control, Timon Lëkure, Rregullim i timonit, Shtatë-Shpejtësi, Distancer

 • Aksesorë

  Panoram e plotë, Felga Alumini, Dritare Elektrike, Kapak Smart Deck, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (LED), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Larja e Fenerëve, Fara (përshtatëse), Dritat (Halogen), Drita (Senzor nate), Dritat (Xenon)

 • Multimedia

  Bluetooth, Radio - Cd Player, Navigacion, USB/AUX, AUX, DVD Player, Telefon, Audio Sistem

VOLVO XC60 D5 R-DESIGN 2018 FULL OPSIONE 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00