Volvo XC60 2019

Në Shitje

No: 3133348392

€ 27,900.00

Prishtinë, Kosovo

154000 km

No: 3133348392

Volvo XC60 2019

Në shitje
€ 27,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

154000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data7/4/2024
BrandVolvo
SerialXC60
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km154000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

VOLVO XC60 | 2019 | AUTOMATIK | 2.0 | NAFTË | 140kW/190KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,900.00