Volvo XC60 2019

Në Shitje

No: 4729756695

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 4729756695

Volvo XC60 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/27/2024
BrandVolvo
SerialXC60
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Volvo XC60 D4

Geartronic Inscription

2.0D

190 hp

Viti 2019

Me dogan 

 

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846 

 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00