Volkswagen Tiguan 2021

Në Shitje

No: 5759771966

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

80000 km

No: 5759771966

Volkswagen Tiguan 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

80000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km80000
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VW TIGUAN

2.0 TDI

DSG

VITI 2021

3xRline

KM 80,000

200 PS

4 MOTION

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00